محتوا محتوارئیس سازمان بسیج رسانه از خبرنگار زنجانی عضو بسیج رسانه که کبد خود را به کودکی ۲ ساله اهدا کرده بود تشکر و این اقدام را مصداق جهادگری ۸ سال دفاع مقدس دانست.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی انجمن روزنامه نگاران مسلمان، فرید حائری خبرنگار زنجانی در یک اقدام انسان دوستانه و در راستای ترویج عملی آنچه تا کنون در خصوص مهربانی و خیر خواهی قلم می زد، بخشی از کبد خود را به کودک 2 ساله اهدا کرد.

رئیس سازمان بسیج رسانه، در گفت‌وگو با این خبرنگار بسیجی ضمن گرامیداشت این عمل انسانی و اخلاقی، به نمایندگی از اصحاب رسانه از وی تشکر و قدردانی کرد.

مسعود بصیری در این خصوص گفت: روحیه ایثار و از خود گذشتگی، میراث شهدا و رزمندگان دفاع مقدس است که نسل به نسل در کالبد جامعه اسلامی ایرانی دست به دست می‌شود و این بار تجلی آن در وجود یکی از اصحاب رسانه که با از خود گذشتگی حیات بخش کودکی معصوم شد، به وضوح قابل مشاهده است.

بصیری افزود: جهادگران در هر عرصه‌ای، میراث‌دار باکری و همت هستند، وارث آوینی که تعهد را در جوهر ریخت و از خود گذشتگی را قلم زد و در مسیر احیای روحیه نوع دوستی‌، وجود خود را همانند رزمندگان جبهه های دفاع مقدس به مخاطره انداخت و رزمایشی زیبا با رمز از جان گذشتن اجرا کرد.

وی در ادامه افزود: جامعه کنونی ما به شدت نیازمند این چنین حرکت‌هایی است و اینجانب ضمن الگو دانستن این گونه جهادگری‌ها برای فرید حائری از خداوند مهربان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت کرده و از دست اندرکاران این کار ارزشی، پزشک‌، کادر پزشکی، بیمارستان شیراز و سایر عوامل تشکر می‌کنم.