محتوا محتواامسال و همزمان با چهارمین همایش بین‌المللی مدیریت رسانه، جوایز دکتر فرهنگی و دکتر ساروخانی به برگزیدگان حوزه مدیریت رسانه و جامعه شناسی ارتباطات اهدا می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن روزنامه نگاران مسلمان، چهارمین همایش بین المللی مدیریت رسانه به زودی برگزار می شود و همزمان با آن از مقام علمی علی اکبر فرهنگی بنیانگذار رشته مدیریت رسانه، باقر ساروخانی استاد جامعه شناسی ارتباطات و محسن مهاجرانی مدیر رسانه های صوتی تصویری تجلیل خواهد شد.

بیست و سه عضو هیئت علمی چهارمین همایش بین المللی مدیریت رسانه به اتفاق آرا، جایزه ای به نام دکتر علی اکبر فرهنگی در عرصه مدیریت رسانه و جایزه ای به نام باقر ساروخانی در عرصه جامعه شناسی ارتباطات تصویب کرده است. این دو جایزه از سال آینده طبق ضوابط و شرایط ویژه به حائزین اعطا می شوند.

پس از برگزاری ۳ دوره از این همایش در دانشگاه تهران، کتابخانه ملی و فرهنگسرای رسانه، چهارمین دوره همایش مدیریت رسانه، با حضور اساتید و پژوهشگرانی از ایران، سوئد، نیوزیلند، آذربایجان، افغانستان، آلبانی و مصر  روز هشتم آبان در دانشگاه صدا و سیما برگزار خواهد شد.