محتوا محتواهادی کمرئی به عنوان رئیس جدید انجمن و حسین امامی به عنوان نایب رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی برای یک دوره یک ساله انتخاب شدند.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی انجمن روزنامه نگاران مسلمان از انجمن متخصصان روابط عمومی، براساس مصوبه این انجمن به منظور بهره‌گیری حداکثری از توانمندی‌ مدیریتی اعضای هیات مدیره در سه سال کاری، ‌هر سال یک نفر به عنوان رئیس و نایب رئیس جدید انتخاب می‌شود.
هادی کمرئی رئیس جدید انجمن متخصصان روابط عمومی، دارای مدرک دکتری علوم ارتباطات اجتماعی است و در دانشگاه‌های علامه طباطبائی و علمی کاربردی سابقه تدریس دارد و از وی چند کتاب در حوزه روابط عمومی منتشر شده است.
همچنین براساس مصوبه دیگری، حسین امامی به عنوان نایب رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی برای یک دوره یک ساله انتخاب و معرفی شد.
امامی نیز دارای مدرک دکتری علوم ارتباطات اجتماعی بوده و با بیش از 20 سال فعالیت در روابط عمومی، در حوزه‌های مرتبط با روابط عمومی، روزنامه‌نگاری و تکنولوژی‌های نوین ارتباطی سابقه تدریس و پژوهش دارد.
بنا بر اعلام کمیته اطلاع رسانی انجمن متخصصان روابط عمومی ایران، همچنین اعضای هیات مدیره انجمن از زحمات و تلاش‌های سیدشهاب سید محسنی و قربانعلی تنگ شیر رئیس و نایب رئیس پیشین این انجمن قدردانی کرد.
انجمن متخصصان روابط عمومی یک نهاد تخصصی، غیر سیاسی و غیر انتفاعی است که توسط جمعی از استادان، مدیران و کارشناسان روابط عمومی تاسیس شده و با مجوز کمیسیون ماده ۱۰ احزاب فعالیت خود را در سال ۱۳۷۸ آغاز کرده است.
نخستین مجمع عمومی انجمن در خرداد ماه 87 تشکیل و اعضای هیات مدیره انتخاب شدند، در مهرماه ۱۳۸۱ و همزمان با صدور پروانه انجمن، دومین مجمع تشکیل شد.
با توجه به اساسنامه که دوره مسئولیت هیات مدیره ۳ سال است، مجمع عمومی سوم در سال ۱۳۸۴ تشکیل شد و داوود زارعیان، غلامعباس افشار، محمدرضا رسولی، محمود اختیاری، سید شهاب سید محسنی و مهدی باقریان به عنوان اعضای اصلی، محمد خجسته نیا و حامد اسماعیلی به عنوان اعضای علی البدل، قربانعلی تنگ شیر به عنوان بازرس اصلی و حمید شکری به عنوان بازرس البدل انتخاب شدند که هوشمند سفیدی، چندی قبل از هیات مدیره کناره گیری کرد.