محتوا محتواسازمان بسیج رسانه در نظر دارد به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه با مشارکت فرهنگسرای رسانه، پنجمین دوره مسابقات فوتسال «جام شهدای رسانه» را برگزار کند.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی انجمن روزنامه نگاران مسلمان، به نقل از خبرگزاری فارس  پنجمین دوره مسابقات فوتسال شهدای رسانه که تا کنون 4 دوره خود را پشت سرگذاشته است با ظرفیت حداکثر 40 تیم از رسانه‌های مختلف برگزار خواهد شد و در پایان این مسابقات به 3 تیم برتر، تیم اخلاق و آقای گل بازی‎ها، جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

کلیه تیم‌های ورزشی که قصد شرکت در مسابقات فوتسال و والیبال را دارند می‌باست حداقل یک هفته قبل کارت و پوشه شرکت در مسابقات را از محل ثبت نام دریافت کنند. استفاده از بازیکنان تیم ملی در مسابقات فوتسال ممنوع می‌باشد.

 

حضور سرپرست کلیه تیم‌های شرکت کننده در جلسه قرعه کشی مسابقات تیمی الزامی می‌باشد و عدم حضور در جلسه مذکور به منزله انصراف از مسابقات تلقی می‌شود.

همراه داشتن کارت شرکت در مسابقات تیمی الزامی می‌باشد، زمان و مکان برگزاری کلیه مسابقات ورزشی متعاقبا اعلام خواهد شد و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در مسابقات فوتسال «جام شهدای رسانه» 2 قطعه عکس 4*3، کپی کارت ملی و کپی شناسنامه، کارت شرکت در مسابقات، بیمه ورزشی، معرفی نامه از محل خدمت، کپی برابر با اصل شده حکم کارگزینی توسط امور اداری، واریز مبلغ 1000000 ریال به شماره کارت 5047061029826795 می‌باشد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در مسابقات  به نشانی http://mcup.khabarnegar.ir/ مراجعه کنند و یا با شماره 22661472 تماس بگیرند.

ثبت نام‌ها تا 15 آبان ماه سال جاری انجام خواهد شد.