محتوا محتوارئیس سازمان بسیج درباره درخواست غربی‌ها برای بازدید از مراکز نظامی ایران گفت: مراکز نظامی در جمهوری اسلامی ایران، ناموس نیروهای مسلح است، لذا این درخواست بازدید غربی‌ها از مراکز نظامی کاملاً منتفی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن روزنامه نگاران مسلمان،به نقل از خبرگزاری فارس  سردار غلامحسین غیب‌پرور در همایش ملی باشگاه خبرنگاران بسیج که امروز یکشنبه برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت: حضورم در این جلسه و برگزاری این همایش، اعلام مجدد مقابله با خط استکبار و رژیم صهیونیستی، انگلستان و آمریکا بود، ضمن اینکه ابراز تعلق مجددی هم نسبت به مبانی انقلاب اسلامی، شهدای آن به ویژه شهدای خبرنگار از سوی بسیج و اعضای آن بود. 

وی افزود: خبرنگاران می‌توانند در جبهه حق حاضر باشند و دشمن‌شناسی کنند، ضمن اینکه توأمان با این کار هم می‌توان دشمن‌ستیزی را انجام داد. 

رئیس سازمان بسیج تصریح کرد: دشمن‌ستیزی کار سختی است و وقتی در جبهه فرهنگی قرار داشته باشی، این کار سخت‌تر خواهد بود. 

وی درباره ادعای غربی‌ها مبنی بر بازرسی‌ از مراکز نظامی، تصریح کرد: بازرسی از مراکز نظامی تابع قواعدی است که جزو خطوط ممنوعه نظام جمهوری اسلامی ایران است.

سردار غیب‌پرور خاطرنشان کرد: همه مسئولان کشور درباره ممنوعیت بازرسی از مراکز نظامی صحبت کرده‌اند، البته غربی‌ها به خوبی می‌دانند که این حرف‌ آنها ادعا و تعارفی بیش نیست، به طوری که آنها به جز اضمحلال انقلاب اسلامی قائل نیستند و هر چند وقت یکبار بهانه‌ای را برای بازدید از مراکز نظامی مطرح می‌کنند. 

رئیس سازمان بسیج تصریح کرد: مراکز نظامی در جمهوری اسلامی ایران، ناموس نیروهای مسلح است، لذا این درخواست بازدید غربی‌ها از مراکز نظامی کاملاً منتفی است. 

سردار غیب‌پرور افزود: پیروزی انقلاب اسلامی ایران در پناه ایستادگی مقابل استکبار جهانی به دست آمده است که زمانی این استعمار، رژیم انگلیس بود که به طور شفاف و علنی در کشور عرض اندام می‌کرد، و زمانی هم ایالات متحده این کار را انجام می‌داد، البته افرادی مانند رئیسعلی دلاوری در برابر آن قیام کرده و علمای دین هم درزمان مشروطه این کار را انجام دادند. 

رئیس سازمان بسیج تصریح کرد: مردم ایران به خوبی دشمن را شناخته، آن را فهمیده و در برابر آن، عمل مناسبی را انجام داده و می‌دهند، اما تا زمانی که دشمن‌ستیزی در جوهره انقلاب اسلامی قرار دارد، حتماً انقلاب اسلامی به حیات و بالندگی خود ادامه خواهد داد.